Peptydowy Peeling Biomimetyczny

Innowacyjny peeling biomimetyczny.

Intensywny lifting i wygładzenie zmarszczek mimicznych.

 • Opis

 • Wskazania

 • Rezultaty

 • Częstotliwość

 • Uwagi

 • Z POCHODNĄ TOKSYNY BOTULINOWEJ [10%] I AHA [40%]

  Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Kwas mlekowy [20%] oraz glikolowy [20%] oprócz działania stymulującego i wygładzającego spełniają rolę promotorów przejścia kluczowych substancji aktywnych.

  Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu – pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Dodatkowo receptura zawiera komórki macierzyste z winogron, które są źródłem najsilniejszego wymiatacza wolnych rodników – resweratrolu. Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd – Argirelina® (INCI: Acetyl Hexapeptide-8) w najwyższym efektywnym stężeniu [10%]. Argirelina® jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na tym samym poziomie co botoks, nie wykazując jednak toksyczności. Wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni. Argirelina® hamuje wyrzut katecholamin, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni, dając efekt widocznego i natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek. Niezależne badania in vitro wykazały zmniejszenie głębokości zmarszczek średnio o 30%. W celu pojędrnienia skóry w formule zastosowano peptydy stymulujące fibroblasty – Matrixyl™ (INCI: Palmitoyl Pentapeptide-4), Regu AGE® oraz Rigin®. Ich synergiczne działanie przeciwzmarszczkowe porównywalne jest do działania czystego retinolu.

  Niezależne badania in vitro potwierdziły wzrost syntezy kolagenu typu I o 212%, kolagenu typu IV 327% i kwasu hialuronowego o 267%. Te spektakularne wyniki badań dają podstawę, aby zaliczyć Matrixyl™ do jednej z najbardziej efektywnych substancji przeciwzmarszczkowych dostępnych na rynku składników kosmetycznych. Nowa formuła zawiera kompleks amfoterycznych aminokwasów oraz technologię liposomów, aby działać w głębszych warstwach skóry.

 • – Zmarszczki mimiczne, również wokół oczu
  – Utrata jędrności i elastyczności skóry
  – Zmarszczki grawitacyjne
  – Zmarszczki utrwalone
  – Nierówna powierzchnia i szary koloryt

 • – Skóra może zacząć się złuszczać od 2. dnia po zabiegu, jeżeli złuszczanie występuje – jest bardzo delikatne
  – Silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu
  – Powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę i wygładza utrwalone zmarszczki mimiczne
  – Rozjaśnia skórę i przebarwienia

 • – Seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku
  – Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmarszczek mimicznych sugerowane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu

 • – Peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiednich temperatur
  – Peeling również na okolicę oczu
  – Peeling również dla skór naczyniowych
  – Maksymalny czas aplikacji to 10 minut, peeling wymaga neutralizacji

Zabieg zawiera

Pielęgnacja po zabiegu