Nasze podejście do nauki
o pielęgnacji skóry

 

Od ponad 20 lat dążymy do zredefiniowania profesjonalnej pielęgnacji skóry, pod przewodnictwem światowej sławy chemika i założyciela.

Nasze wielowymiarowe zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry działają poza powierzchnią, aby zasadniczo poprawić wygląd i zdrowie skóry.

Przyjmując progresywne, a nie agresywne podejście do pielęgnacji skóry, zapewniamy Twojemu klientowi osiągnięcie realnych i trwałych rezultatów.

Twórca DermaQuest

 

Światowej sławy mistrz chemii, Sam Dhatt, uzyskał tytuł magistra chemii na Uniwersytecie GND w Amristar w Indiach oraz tytuł MBA z marketingu i finansów na Uniwersytecie Pune w Indiach.

Będąc od dawna zaangażowanym w awangardową chemię skóry i innowacyjność, dokonał niezliczonych odkryć i przełomów, w tym swoją pracę badawczą nad pierwszą cząsteczką Retin-A.

Kierując się niestrudzonym zaangażowaniem, Sam założył w 1995 roku w Północnej Kalifornii firmę Allure Labs, jako zarejestrowany przez FDA producent kontraktowy.

W 1999 roku, rozwijając swoją pasję do pielęgnacji skóry, Sam wprowadził na rynek markę DermaQuest. Wszystkie produkty są opracowywane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii w Laboratorium Innowacji w Allure Labs.

To partnerstwo zapewnia dostęp do najnowszych na rynku składników aktywnych, z pełną przejrzystością, zerowym outsourcingiem i stuprocentową kontrolą.

Nasza unikalna integracja pozwala nam tworzyć innowacyjne produkty i obsługiwać potrzeby naszych klientów na całym świecie.