Retinol Stem Cell FRAX DermaQuest

Mezoterapia mikroigłowa z czystym retinolem i komórkami macierzystymi.

Remodeling i redukcja blizn.

 • Opis

 • Wskazania

 • Rezultaty

 • Częstotliwość

 • Uwagi

 • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z CZYSTYM RETINOLEM I KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

  Zabieg Retinol Stem Cell Frax Dermaquest został stworzony z myślą o skórach pozbawionych jędrności, elastyczności, z widocznymi oznakami starzenia, a także w trosce o skóry problematyczne oraz posiadające rozstępy i blizny. W celu zainicjowania i wspomagania procesów regeneracji, zabieg łączy technologię mikronakłuwania z zaawansowanymi technologicznie składnikami aktywnymi. Wysoko skoncentrowany czysty retinol aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przez co znacząco spłyca zmarszczki i linie. Retinol to wielofunkcyjna substancja remodelująca, która bardzo silnie pojędrnia skórę i wygładza jej powierzchnię. Skuteczność zabiegu zwiększa zastosowanie silnie zagęszczającego, beziniekcyjnego wypełniacza – Neodermylu®. Stymuluje on odnowę włókien strukturalnych, redukując zmarszczki nawet o 15% już w trakcie 20 pierwszych dni kuracji. Ten innowacyjny peptyd istotnie wpływa również na spłycenie rozstępów i blizn potrądzikowych. Zabieg dostarcza skórze niezbędną do przebudowy dawkę witaminy C, w połączeniu z kwasem ferulowym, dzięki której remodeling skóry przebiega prawidłowo.
  Dopełnieniem terapii jest wykorzystanie komórek macierzystych o podwójnym potencjale, pozyskiwanych zarówno naturalnie, jak i biotechnologicznie. Ich udział ma zastosowanie w działaniu przeciwzapalnym i poprawiającym fizjologiczne procesy naprawcze skóry. W celu wzmocnienia cementu międzykomórkowego Retinol Stem Cell Frax Dermaquest wykorzystuje kwas linolowy, który chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników wysuszających i odwadniających, wyraźnie poprawiając jej kondycję. Zabieg Retinol Stem Cell Frax to bardzo intensywna kuracja remodelująca, stanowiąca alternatywę dla laseroterapii ablacyjnej lub iniekcji osoczem bogatopłytkowym.
  Ma wymiar wielopłaszczyznowy, dlatego efektywność jest bardzo wysoka. Ze względu na mikroiniekcyjny charakter zabiegu, możliwość silnego podrażnienia i złuszczania, terapeuta powinien zalecić dedykowaną kurację przygotowującą do zabiegu jak i kurację pozabiegową.

 • – Duży spadek jędrności skóry
  – Głębokie blizny potrądzikowe
  – Fotostarzenie się skóry
  – Głębokie bruzdy i zmarszczki
  – Rozstępy

 • – Skóra zaczyna się złuszczać od 2. dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym do intensywnego
  – Wyrównanie powierzchni i kolorytu, znaczne rozjaśnienie przebarwień i poprawa struktury skóry
  – Poprawa jędrności i elastyczności
  – Spłycenie blizn potrądzikowych

 • – Seria: minimum 6 zabiegów co 14-30 dni, dwa razy w roku

 • – Nie należy stosować przy skórach naczyniowych i wrażliwych
  – Zabieg sezonowy od września do kwietnia
  – Należy wykluczyć wszystkie przeciwwskazania do wykonywania mezoterapii mikroigłowej oraz uczulenie na retinol

Zabieg zawiera

Pielęgnacja po zabiegu